Gran Turismo 5 Prologue – nejpřesnější fyzika, kterou jste viděli v závodním simulátoru?

Turismo

Závod byl vždycky silnou vášní každého chlápka, dokonce se líbí dívkám. Potřeba rychlosti je něco, co mají všichni milovníci automobilů, vzrušující emoce závodění proti několika konkurentům do rytmu vaší oblíbené melodie jistě dokážou věci na zcela novou úroveň.

Závodní hry prošly v posledních deseti letech poměrně málo změn, časné verze “Want for Pace” byly docela populární, protože tato hra představila kvalitní závodní počítačové systémy a samostatné konzoly. Později se objevily další dostihové hry, které měly několik inovací, ale v několika aspektech selhaly. Gran Turismo je jedna z her, která je nutno zmínit, protože byla vytvořena jako nejlepší simulátor závodních automobilů vůbec závodní simulátor.

Změny v technologii vzaly tuto hru z dřívějších verzí na to, co je dnes, Gran Turismo 5. GT5 je hra s vysokým rozlišením, která je dodávána ve formátu Blu-Ray professional konzoly PS3, úroveň detailů je úžasná, je to opravdu tak blízko Hráč se může dostat na skutečnou věc, ale kromě vizuálních efektů je technika a fyzika zapojená do hry tak pozoruhodná, že je třeba zmínit, fyzikální motor vám umožní zvládnout vaše auto stejně jako v reálném životě, reakce a výkon každého z vozidel používaných v této hře je také neuvěřitelný, nicméně tam je malý DLC nebo žádné auto poškození. Vývojáři hry odpověděli na několik otázek týkajících se této záležitosti, ale říkali, že od doby, kdy se hra stále vyvíjí, verze Prologue nebude mít škodu na autě, protože návrháři jsou velmi vlídní, pokud jde o tuto hru, chtějí se ujistit, že “škoda” je uvedeno, že to udělají co nejrealističtěji, stejně jako to udělali s fyzikálním motorem, který ovládá hru.

Pokud jde o množství vozů uváděných ve hře, probíhá poměrně málo diskusí, protože se říká, že hra bude dodána s 60 vozidly a 14 tratěmi, jiní tvrdí, že GT5 bude mít na startu z 340 vozidel z 10 000 projektovaná vozidla, ano! čtete to správně a bylo řečeno, že hra může být dokonce rozšířena o několik dalších modelů vozidel, které mohou koupit jednotlivci z Polyphony Digital. Předpokládané seznamy modelů vozidel nalezené v modelu GT5 jsou úžasné, můžete doslova najít vše, co tam chcete, a díky možnosti rozšiřování je obloha restrict.

Pokud jde o systémové požadavky, Gran Turismo 5 (Retailer verze) vyžaduje kolem 2,2 GB místa na disku, ale verze Blu-Ray může toto číslo snížit. Demo této hry začalo v Japonsku v říjnu 2007 a představovalo pouze závodní dráhu Suzuka se sedmi vozy. Máte-li zájem o to, co znamená “Prologue” v Gran Turismo 5 Prologue, je to samo-odkaz na GT4 Prologue, který byl spuštěn před GT4 professional PS2, samozřejmě se věci změnily ok lepšímu od předchozích verzí.

Multiplayerové on-line rozhraní je úžasné, hráči budou moci soutěžit s 15 dalšími jezdci, což určitě zabere pár zářezů z předchozí Gran Turismo HD. Spolu s hráči GT5 mají přístup ok kanálu “Gran Turismo TV” přes PSN, aby udrželi závodníky aktualizované s novinkami o motoristickém sportu, mluvili o přidané hodnotě. Pokud se vám líbí videa, která jste viděli, držte se na svých sedadlech, protože společnost Sony oznámila, že je to jen začátek od uvedení plné verze programu Gran Turismo 5 v roce 2009.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *