Jak změnit tonerové kazety společnosti Brother

tonerové

Máte nějaký toner v tiskárně Brother a máte problémy s instalací nového toneru? Laserová tiskárna Brother říká, že toner je vypnutý. Pokud kvalita tisku tiskárny Brother nevypadá tak dobře jako předtím, změna kazet může mít velký rozdíl. Výměna tonerové kazety v laserové tiskárně je zásadní pro vysoce kvalitní tisk a je součástí pravidelné údržby. Postupujte podle níže uvedených kroků, abyste zjistili, jak vyměnit kazetu s tonerem za první známky bělení nebo fuzzy kopií.

Získat náhradní tonerovou kazetu

Nejprve zjistěte, jaký typ kazety používá laserová tiskárna Brother. V rámci ochranných známek mohou existovat podtypy mnoha stylů tiskáren. Někdy se typ tiskárny Brother může lišit podle jediného písmene nebo čísla, například modelu MFC-8820D a MFC-8820DN. Některé modely jsou k dispozici ve dvou velikostech, jedna pro nižší stránky a druhá pro vyšší tonery kosice. Za normálních okolností existuje cenový rozdíl s tím, že stojí více peněz, ale výhodou je, že bude delší a odloží nákupní cestu na náhradu. Bez ohledu na to, co si vyberete, mějte na paměti, že po zakoupení nového toneru neotevírejte balík, dokud nebudete připraveni odstranit stávající toner.

Vyjměte starou tonerovou kazetu

Předpokládejme, že jste již koupili vhodnou alternativu. Vyjmutí kazety s tonerem z tiskárny může být rychlé poučení, jak umístit nový uvnitř. Pokud nechcete riskovat vyjímání kazety, nahlédněte do této příručky. Buďte opatrní při přesouvání sofistikovaných částí, jako je toner, a to i přesto, že je prázdný, abyste omylem nezničili žádné zařízení.

Výchozí proces začíná otevřením krytu tak, aby se zobrazil toner, a pozorováním kazety, aby se zkontrolovalo, zda ji nějaké klipy drží na svém místě. Pokud si nejste jisti, jaké jsou tyto klipy nebo háčky, nahlédněte do příručky. Podívejte se na tělo toneru pro všechny značky, které slouží jako instrukce pro zachování toneru. Pomalu odstraňte tyto klipy a dbejte na to, abyste na prstech nedostali inkoust.

Vložte nový toner

Vezměte z krabice nový toner Brother a jemně jej protřepejte. Odstraňte ochrannou pásku. Vložte novou kazetu do laserové tiskárny a zarovnejte kazetu se šipkami. Pevně ​​zatlačte dolů, abyste zajistili, že je zajištěna na svém místě.

Můžete získat zkušenosti, abyste vložili novou, pokud pečlivě zjistíte, co jste udělali při odstraňování staré kazety Brother. Pokud jste opatrní ohledně jemných pohyblivých částí a překážek, nemělo by být obtížné instalovat novou kazetu s tonerem kdykoliv.

Závěrečná fáze

Zavřete přední panel tiskárny a je připraven k použití. Vytiskněte zkušební stránku.

Ve srovnání s jinými typy údržby, které může počítač potřebovat, je tak snadné vyměnit tonerovou kazetu. Postarejte se o tiskárnu a v příštích letech vám poskytne tisíce kopií!

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *