Nápady na narozeninové dorty pro inspiraci kreativity a vytvoření jedinečného dortového umění!

narozeninové

Nápady na narozeninové dorty, které vám pomohou vytvořit wow faktor. S malým brainstormingem, časem a kreativitou budete ve velice krátkém čase vybírat mistrovská díla z cukroví! Zde je několik kategorií, které slouží jako odrazový můstek pro váš brainstorming:

Přestože existuje mnoho různých možností narozeninových dortů, ze kterých si vyberete, závisí na tom, na koho je a kolik bude stará. Obecně lze nalézt neobvyklé nebo komplikované dorty, které jsou vytvořeny pro první narozeniny dítěte nebo zvláštní dětský den. Trh se zaměřuje na tuto skupinu poskytováním nejširší škály koláče k dispozici. Nicméně, nenechte se tě odradit. Pokud vytrváte, nakonec zvítězíte!

Nápady na narozeninové dorty pro děti – Pokud vaše dítě má rád zvíře, pak máte nesčetné množství možností. Například byste mohli mít dort vyrobený do tvaru slona, ​​delfína, zajíček, medvídka, želva, kočka, žába, nebo dokonce i beruška či čmelák dorty praha 5.

Oblíbené téma, které funguje dobře buď pro chlapce, nebo pro dívku, je klaun nebo jiný dort v cirkusu. Obvykle jsou velmi jasné a barevné, což je pro okamžité přitažlivost a skvělé místo pro stůl.

Narozeninové dorty pro dívky – pro malé dívky můžete zvážit vytvoření princezny, víla nebo mořské panny nebo dort, který je věnován jejich oblíbené panenky nebo hračky. Další možností je nechat pekařství obrátit fotografii svého dítěte do jedlého obrazu a použít ho jako součást hlavní dekorace dortu. Když se malé dívky uvidí na dortu, vždy přitahují pozornost a přinášejí mnoho úsměvu, nehovoříme o tom, že se neustále plíží na sebe.

Narozeninové dorty pro chlapce – Pokud potřebujete dort pro chlapce, pak se možná budete chtít soustředit na svůj oblíbený sport, dort ve tvaru auta nebo opět svou oblíbenou hračku. Některé další dorty, které chlapci mohou užívat, jsou vlaky, kamiony, letadla nebo piráti.

Nápady milovníků narozeninových dortů – Pokud slavíte speciální nebo milovníkové narozeniny, můžete si udělat dort ve tvaru věku jako číslo 1, 16, 30, 50, 100 atd. V závislosti na tom, kolik hostů plánujete na podání pomůže diktovat konečnou velikost vašeho věku dort. I když je to skvělý nápad, tento typ dortu není něco, co byste chtěli vytvořit rok co rok. Nejlepší je udržovat v rezervě pro velmi zvláštní věk.

Dortové téma se v podstatě zaměřuje na to, co se zajímá o dítě, takže jako rodič máte příležitost být hrdinou dortu a poskytnout svému mladíkovi dort, který otevírá oči široce a usměje se s radostí jak vykřikují: “Wow! To je opravdu super!”

Bottom Line: Když se snažíte přijít s některými nápady na narozeninové dorty, přemýšlejte! Seznamte se s tím, co se člověku nejvíce zajímá, s jejich záliby a nepřátelstvím, s érou jejich narození a s ohledem na jejich povo

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *