Samolepící štítky mohou zjednodušit a zesílit vaše podnikání v Melbourne

Melbourne

Vím, že to může znít jako vznešené prohlášení, ale samolepící štítky mohou znamenat pro váš obchod velký rozdíl. A Melbourne je domovem řady různých typů výrobců etiket a maloobchodníků. Takže než začnete přemýšlet o tom, že “potřebuji získat více,” je zde několik věcí, které byste chtěli uvažovat.

Jak mohou samolepící štítky ovlivnit vaše podnikání?

Jak název napovídá, samolepicí štítky jsou štítky, které se mohou připevnit k jiným povrchům a materiálům bez použití dalších lepidel, hřebíků, spon, atd.

Magnetické štítky (jako často používaný “magnet na chladničku”) spadají do této kategorie. Jsou používány mnoha podniky v řadě průmyslových odvětví (zejména v odvětvích rychlého občerstvení a domácích služeb), aby zvýšili povědomí o značce.

Nejvíce zřejmým a nejčastěji používaným typem štítku je skromná nálepka, která má řadu použití.

Jak můžete ve své firmě používat samolepky mikrodtp?

Samolepky mohou být použity k označení výrobků s:

Prodejní cena (buď přímo na výrobku nebo na sousedních polích)
Barcodes a “Product ID” informace
Dny, kdy by produkty měly být “použité” (jinak označeny jako “nejlepší před”).
Mohou být také použity k označení výrobků pomocí vlastních zpráv. Například pokud byste přemístili prostory a potřebovali jste změnit adresu své firmy na brožurách nebo katalozích, můžete si objednat několik předem vytištěných štítků (s vašimi novými kontaktními údaji), které vám budou zaslány a připraveny být přilepená na prodejní materiál.

Na druhou stranu, pokud vaše podnikání v Melbourne chtělo udělat “mail-out” do vaší databáze zákazníků, můžete dokončit tento úkol docela rychle a snadno. Pomocí hromadné korespondence můžete vytisknout jména a adresy zákazníků na prázdné samolepící štítky, které jsou pak přilepeny na obálky a zasílány do katalogů produktů, poznámky “Děkuji vám”, “Karty s narozeninami” nebo “Prodej uzavřených dveří “informace.

A pokud se vaše podnikání zabývá čerstvým ovocem, můžete označit různými druhy ovoce samolepkami (přemýšlejte o tom, že jste si naposledy museli odlepit jablko nebo banán).

Samolepky lze zakoupit buď v rolích nebo v listu, v závislosti na typu tiskárny nebo etiketovacích zařízeních, které vaše firma používá.

A na úrovni osobního užití mohou být samolepky použity k tisku karikatur a funkych zpráv.

Závěr

Samolepící štítky jsou všestranné a levné. Jsou mimořádně užitečné jako marketingový nástroj a jsou dostatečně flexibilní, aby mohly sdělovat informace o akciách pro vás a vaše zákazníky. A samozřejmě nemůžete jít kolem nich jako spořič času a peněz pro vaše zaměstnance.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.