Čo robiť pre dieťa akné

robiť

Prichádza ako tŕň pre väčšinu rodičov, keď ich roztomilá tvár z novorodenca narazí na malé červené hrbole. Toto sa nazýva Zatiaľ čo stav môže vyzerať dráždivý, zvyčajne to príliš netrápi dieťa. A ako mnohé iné ťažké štádiá detstva je to len dočasné.

Akné pre deti je najčastejšie spôsobené hormónmi matky a môže sa objaviť kedykoľvek od narodenia, kým je vaše dieťa pár týždňov. Podmienka sa zvyčajne vyrieši sama o sebe v čase, keď je dieťa asi šesť mesiacov staré. Ale ak sa chcete pokúsiť urýchliť proces, ako sa zbaviť dieťaťa akné, tu je niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť o tom, čo robiť dieťa akné:

Pozrite sa na dieťa akné na tvárach, na čele a bradu. Niektoré deti to dostanú aj na chrbte čky pre bábätká.
Pochopte, že príčina detskej akné nemá nič spoločné s niečím, čo ste urobili, ale existujú veci, ktoré môžu zhoršiť súčasný stav.
Uvedomte si, že dieťa akné je často zhoršené slintat alebo pľuvať, že dráždi citlivú pokožku tváre. Preto sa pokúste udržať oblasť okolo úst tak čistú a suchú, ako je to len možné.
Držanie dieťaťa proti oblečeniu môže tiež pridať okay problému. Nosiť mäkké tkaniny umývané vo všetkých prírodných detergentoch môže pomôcť.
Dávajte pozor, aby ste neprekročil svoje dieťa, pretože to môže byť ďalšia príčina dieťa akné.
Skúste vyčistiť tvár vášho dieťaťa raz denne vodou alebo jemným mydlom.
Vyhnite sa praniu tváre dieťaťa; to bude dráždiť pokožku a zhoršiť stav.
Prečítajte si viac tipov, ako sa zbaviť dieťa akné …

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *