Etkensel Pazarlama: Derin Anlama ve Temelleri

Pazarlama

Şöhret Endüstrisinde her şeyin vahşice olduğunu biliyoruz, ünlülerin yaptığı her hareket büyük bir dedikodu. İş Dünyası ve Pazarlamada “sıcak konu” dediğimiz şey var, çevrimiçi yayılmış etkili yöntemler var ve aralarında yükselen ve aralarında ayakta kalanlardan biri olan “Etkilenen Pazarlama”.

Bugün, pazarlama ve iş dolu bir dünyada yaşıyoruz. Reklam yapmayı düşündüğünüzde? Aklına ne geliyor? Dergi manşetleri mi? Televizyon reklamları? Gerçeği söyleyeceğim, daha önce olduğu gibi etkili olmayabilirler. Zaman değişir, etkili bir reklamcılık da değişir. Şimdi, etkilenenler sadece 1-3 dakikalık videolarında ve ardından Voila’da bazı büyü cümleleri konuşuyorlar! Satış gerçekleşir! Kapsamlı ve çok sayıda izleyicisine sahip olan bu etkileyiciler, orada bulunan kaotik ve eski moda reklamcılık yöntemlerinden sizi üstün gösterebilir, diğer yandan da markanıza nihai olarak büyük değer katacaktır.

Influencer Marketing nedir? Bu makale, etki sayfası pazarlamasıyla ilgili sorularınızın hemen hepsine cevap verecektir.

Onun anlayış ve anlayış derin kazmak önce. Önce iki kelimeyi tanımlıyoruz:

Etki, birinin veya bir şeyin davranışı, gelişimi, karakteri ve kararları üzerinde ve hatta etkinin üzerinde etkili olabilme kabiliyetidir.
Pazarlama, ürün ve hizmetleri tanıtan veya satan bir işletmenin bir faaliyetidir instagram takipçi satın al.
Dolayısıyla, iki sözcük birleşince, Influencer Marketing, “teşvik ediciler” i kullanan ve pazarlama teşvik eden veya satan şeyleri satın almak için diğerlerini etkileme kapasitesine sahip olan bir pazarlama türüdür.
Etkilenen pazarlamanın iki biçimi vardır:

Sosyal Medya Pazarlaması: Sosyal medya siteleri aracılığıyla trafik kazandıracak ve dikkat çekici bir dizi eylemi ifade eder.
İçerik Pazarlaması: Videolar, bloglar ve sosyal medya yayınları gibi çevrimiçi malzemelerin oluşturulması, yayınlanması ve paylaşımını içeren bir pazarlamaya işaret eder. Bir markanın ürün ve hizmetlerine ilgi göstermesi kesinlikle teşvik edilmez.
Her ikisinin p farklı tanımları var, ancak bağlanmış görünüyorlardı.

Etkilenen pazarlama şu anda sıcak bir mesele olabilir, ancak aslında hiç de yeni değildir, aslında, etkilenen pazarlama sosyal medya sitelerini keşfettiğimizden beri canlıdır. Ünlüler, Sporseverler ve Liderler, belirli alanlarındaki ilk etkenlerdiler ve markalar ürünlerimizi ve hizmetlerini tanıtmak için onlarla ortak olacaktır. Influencer Marketing’at silahlandırdığı bazı iyi özellikler:

Influencer’ın Pazarlaması Benzersiz

Sosyal medya iletişimi, herkese kendi algılarını seslendirme fırsatı veriyor. Konuşma yeteneği olan na net bağlantısı olan herkes kendi içeriğini paylaşabilir. Akıllı telefon sahibi herkes, kişisel sosyal medya hesaplarıyla yüksek kalitede fotoğraf çektirebilir ve dünyayla paylaşabilir. Ve aralarında kim büyük ve en ilgi çekici nişan alacak ve bir etki yaratıcı olabilir.

Influencer’ın Pazarlaması Otantiktir

Evet, doğru okudunuz. Karnınızdaki özensiz yağları kaybetmenin en kolay yolu hakkında çevrimiçi bir reklam gördünüz mü? Vücudunuzda bu reklamlara inanmakta olan tek bir hücre olduğunu hiç hissettiniz mi? Ya da, bir yıkamadan sonra cildinizi hemen beyazlatacak bir sabuna ilişkin TV’p bir reklam gördünüz mü? Bu ne kadar mümkün mü? Hücum etmeyin, ama bu neden ve Influencer Marketing’i, çevrimiçi, TV reklamları vb. Yoluyla gördüğünüz geleneksel reklamlardan daha otantik ve daha etkili yapan şeydir.

Etkilenen kampanyalar, karşılaştığınız geleneksel reklamlardan daha organik ve orijinaldir, neden? İlk olarak, Etkilenenler görülebilir ve teklif edilen ürün veya hizmeti deneyimli ya da kullanmışlardır. Bunlar incelenmiş rol modelleri ve liderler olarak görülürler. İzleyicilerinizi gübreleme ve onların bağlanma konusundaki zaman, çaba ve paranıza yatırım yapmak, bu etkileyenler daha güvenilir ve tüketiciler için en güvenilir kaynaklar haline gelmişlerdir. Anlamı, insanlar dinler ve onlara inanırlar.

Etkilenenler Marka resminizde dimension yardımcı olurlar.

Sosyal medya, net sitenize trafik çekme özelliğine sahiptir. Sizinle müşterileriniz arasında daha güçlü bir bağ oluşturabilir, SEO’yu artırır ve medya kapsamı oluşturabilir. Markanızın adını yükseltmek ve çeşitli sosyal medya sitelerinde büyük bir vızıltı yaratmak için bir el gerektiğinde, etkilenenler kesinlikle “Superman” inizdir. Doğru demografiyi hedeflemenize, sosyal medya ağınızı büyütmenize, içerik oluşturmayla ilgili fikirleri paylaşmanıza ve SEO’yu artırmanıza yardımcı olacaklardır.

Etkilenen Pazarlama, Maliyet Etkili

Bölgenizin herhangi bir yerindeki bazı broşürleri yayınlamaktan bıktınız, ancak günün sonunda herhangi bir satış yapmadıysanız. Influencer Marketing sizin için en iyi yöntemdir. Influencer Marketing söz konusu olduğunda sabit bir fiyat olmamasına rağmen, onlara bedelsiz para yatırma teklifinde bulunursun, performans bazlı olarak öder ya da diğerleri “sabit oran” fiyatlandırması önerir. Ama sana söylüyorum, nüfuzlu pazar ing en iyi yatırım getirisine sahiptir. Bir çok araştırma zaten geleneksel reklamcılıktan daha uygun ve etkili olması gerektiği kanıtlamıştı. Yürütücü Pazarlama, ünlü cirolar ve ücretli kumar reklamlarıyla ilgili değil. Bu, etkileyicilerin özgünlüğü, benzersizliği ve etkileyici, marka ve izleyici / müşteriler arasındaki gerçek ilişkiyle ilgilidir. Etki-karşıtı pazarlamanın diğer pazarlama stratejilerinden farklı olmasının tam nedeni p budur.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.