Tři jednoduché kroky expert čištění skladuc

skladuc

Život prostě funguje nejlépe, když skutečně funguje naše fyzické prostředí. Když jsme zorganizováni, můžeme si uvědomit jasněji, že jsme efektivnější a můžeme se věnovat projektům, které jsou po celé měsíce nebo dokonce roky spící.

Zda je váš úložný prostor doma nebo v práci, platí následující rady. Klíčem je vždy držení vhodných věcí ve skladišti místo toho, aby bylo možné, aby se tato místnost stala místem, kde se věci dostanou, protože tam není jiné místo, kde je lze dát.

Nezapomeňte, dobrá a trvalá organizace se nestává přes noc. Je důležité, abyste začali chytré, protože odpolední vynaloží spoustu úsilí na začátku. Důrazně doporučuji, abyste dostali odborné rady, abyste mohli rychle vidět výsledky a zabránit tomu, abyste byli zablokováni příliš velkými “věcmi”. Ušetříte si hodiny a hodiny práce, pokud budete poslouchat správné lidi.

Pokud čistíte skladovací místnost, postupujte podle těchto jednoduchých kroků alespoň tím, že začnete úklid Liberec:

Krok č. 1 v Čištění skladu – Řadit vše v úschovně. Vždy se ptáte sami sebe: “To opravdu patří tady?” Pokud ano, udělejte si místo. Pokud tomu tak není, najít jiné místo. Po léta jsem měl v naší komoře mnoho věcí, které jsem nikdy nepoužil. Skladovací místnost se tak stala místem plným převážně věcí, které jsem nepotřebovala, a několika věcí, které jsem hodně využívala, jako obalový papír a kancelářské potřeby.

Nakonec jsem se rozhodl, že jsem chtěl, aby byla komora prostor, který jsme použili, jako additional místnost v domě, kde jsme dali věci, které bychom potřebovali.

Takže jsem třídil vše ve skladišti perform tří kategorií: 1) držet, ale nikdy nepoužívat, two) zůstat ve skladišti a 3) jít někam jinde v domě

Krok č. 2 v Čištění skladu – Vyčistěte vše. Všechny věci, které jsem chtěl mít, ale nemusel mít k dispozici, jako staré fotografie, rodinná historie, finanční záznamy apod., Jsem si dal perform podkroví. Dokonce jsem dal i podkrovní dekorace. Věděla jsem, že budu je potřebovat jednou za rok a od té doby, co je moje podkroví velmi organizovaná, jsem si myslela, že se tam každou pár měsíců mohu vylézt, abych si vydobyla dovolenou.

Krok č. 3 při čištění skladovacího prostoru – Úsporné skladování. Využijte co nejlépe svého prostoru. Namísto toho, že máme dvě stopy vysoké úložné jednotky CD, které by přenášely 100 CD, přeměnili jsme vysokou knižní poličku na CD věž tím, že jsme získali additional desky pro polici a oddělili je pouze dostatečně daleko, aby na ně byly umístěny disky CD.

Pak jsme nastavili knihovny pro všechny knihy, které jsme chtěli uchovat, ale v té době jsme nečetli. Také jsme si ukládali všechny děti, které hrají hračky, které nemusely být venku po celou dobu, ale musely být přístupné. Obaly na balicí papír jsme položili na regály, abychom mohli vytáhnout papír, tašky nebo luky, aniž bychom museli znovu uspořádat spousty krabic.

Nyní je naše skladovací místnost organizována a používáme ji denně. Díky tomuto mimořádnému využitelnému prostoru nám dovolíme udržet náš dům jasný z věcí, které nepotřebujeme k dispozici po celou dobu.

Dr. Isabella Santorini bývala chaoticky zabalená, dokud ona a její manžel nezačali rodinu. Od té doby zvládla výtvarné umění uspořádat svůj dům k úspěchu.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.