Deset tipů expert výběr zastřešujícího dodavatele

zastřešujícího

Jedním z nejlepších způsobů, jak si vybrat dodavatele střech, je s nimi mluvit po telefonu nebo se s nimi setkat a položit jim nějaké otázky. Chcete-li najít kontaktního dodavatele střechy, můžete požádat přátele a rodinu o doporučení nebo provést vyhledávání Google, protože existuje mnoho skvělých adresářů, které vám poskytnou krátký seznam pokrývačů ve vaší oblasti. Je také užitečné podívat se na vlastní webové stránky dodavatele.

Dělat trochu kopání se může zdát časově náročné, ale to, co je ještě časově náročnější, nemluvě o nákladném, je opravit práci na střechu. Tak jak si vyberete zastřešujícího dodavatele? Tipy pro výběr střešního dodavatele spadají do tří kategorií: kvalifikace dodavatele, práce dodavatele a minulosti dodavatele. Přečtěte si níže uvedené tipy.

Kvalifikace zemní práce

Nejprve nenajděte zastřešujícího dodavatele, který nemá licenci. Jen proto, že je dodavatel licencován, nemusí nutně znamenat, že dodavatel je oddaný odborník, který bude dělat vynikající práci. Můžete se dozvědět více o záměru dodavatele tím, že zjistí, zda je dodavatel členem profesního sdružení a zda dodavatel absolvoval další vzdělávání. Pokud dodavatel řekne ano, zavolejte obchodní sdružení a požádejte o potvrzení o dalším vzdělávání.
Ujistěte se, že mají trvalé podnikání. Při výběru dodavatele musíte být přesvědčeni, že dodavatel bude schopen dokončit práci, kterou slíbila. Jedním z nejlepších způsobů, jak získat tuto důvěru, je vybrat dodavatele, který se může finančně zavázat k dokončení vašeho projektu. Dodavatel by měl mít trvalé telefonní číslo a adresu. Navštivte svou firmu a zjistěte, zda mají zařízení a zaměstnance úspěšně dokončit svůj projekt.
Zeptejte se, zda mají pojištění a kolik. Jen proto, že mají pojištění, nemusí into být příliš pokrytí. Obraťte se na dodavatele osvědčení o pojištění. Dodavatelé mohou získat certifikát o jejich pojištění, který zobrazuje information krytí a limity pojistných smluv od svého pojišťovacího dopravce. Zeptejte se také, zda mají pracovníci náhradu škody. Vzhledem k tomu, že majitelé nemovitostí mohou být žalováni za nehody, ke kterým dochází na jejich majetku, je velmi důležité, aby všichni dodavatelé měli pracovní náhradu.
Výrobu dodavatele

Všichni dodavatelé také potřebují mít bezpečnostní plán, takže požádejte svého potenciálního dodavatele, aby vám poskytl jeden. Bezpečnostní plány jsou důležité expert zajištění toho, aby projekty byly dokončeny a jsou vyžadovány Správou expert bezpečnost a ochranu zdraví při práci (OSHA).
Zjistěte, jak dlouho je záruka dodavatele na práci vykonána. Typická doba trvání je jeden rok nebo déle. Délka záruky nezáleží na tom, zda dodavatel plánuje stát za zárukou. Dobří dodavatelé často budou pracovat za písemnou smlouvou. Mějte na paměti, že výrobce poskytuje záruky na výrobky a často jsou záruky platné jen tehdy, pokud je dodavatel certifikován pro instalaci produktu. Ujistěte se, že s dodavatelem mluvte o následujících specifikacích výrobce, které jsou nezbytné pro záruku na produkt.
Dodavatel by měl s vámi důkladně projednat váš projekt pro zlepšení bydlení. Mezi oblasti, se kterými se mluvíte s dodavatelem, patří barva a druh produktů, které chcete použít, jak získat povolení v případě potřeby, jaký je denní postup čištění a jak bude práce zaplacena.
Výkonnost v minulosti a služby zákazníkům

Zjistěte, jak dlouho je dodavatel v podnikání. Ačkoli jeden rok nebo dva dodavatelé v podnikání mohou dělat vynikající práci, bylo by lepší vybrat dodavatele, který pracuje nejméně pět let. Častěji čím déle je dodavatel v podnikání, tím více zkušeností, které mají, což často znamená větší volby a lepší zpracování pro vaši střechu.
Požádejte o prohlížení obrázků práce dodavatele a odkazů od minulých zákazníků. Získejte tyto informace na webových stránkách dodavatele nebo zavolejte na předchozí zákazníky a zeptejte se, co si mysleli.
Mnoho z nejlepších dodavatelů muselo vyřizovat stížnosti. Stížnosti nejsou nutně špatné, ale způsob, jakým je dodavatel zvládl, může být. Požádejte zhotovitele o to, jak se v minulosti zabývaly stížnostmi, nebo se obrátit na kancelář Better Business Bureau.
Kromě výše uvedených rad je dalším užitečným tipem pro výběr zastřešujícího dodavatele, aby měli tři dodavatele, o kterých zvažujete, že předložíte tři nabídky písemně. Pět písemných nabídek je užitečné pro porovnání cen a produktů, které dodavatelé použijí k dokončení projektu. Je-li jedna nabídka výrazně vyšší nebo nižší než ostatní, může into být červená vlajka. Opět platí, že adresáře míst expert zastřešení mohou pomoci zde zjednodušit proces tím, že vás uvedou perform kontaktu se třemi střešními firmami vyplněním pouze jednoho formuláře žádosti o odhad.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *